Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - żyję własnym życiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero - żyję własnym życiem

    Zamieszczone przez rafiki
    a coś niejasno napisałem
    już kapnąłem się,ale na początku jak przeczytałem zawiesiłem się-myślałem tak jak mrfazi,

  • #2
    Bolero - żyję własnym życiem

    Witam

    Wspomniany w temacie fakt objawia się w chłodne dni, zanim samochód się na zagrzeje.
    Ekran ciężko reaguje na dotyk, bądź wcale, natomiast sam z siebie przełacza się między stacjami.

    O co kaman ??

    Komentarz


    • #3
      Taki ficzer - przyzwyczaj się
      Ktoś już miał taki problem i chyba nawet walczył o wymianę wyświetlacza. Nie wiem z jakim skutkiem. U mnie będzie pewnie to samo, bo ostatnio przy -8 też dotyk wysiadł.

      Komentarz


      • #4
        A od czego macie gwarancje?
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez shado
          A od czego macie gwarancje?
          Za 7kkm mam przegląd to zgłoszę i zobaczymy co z tego wyniknie.

          Komentarz


          • #6
            Nagraj sobie filmik, żeby im pokazać w ASO.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez shado
              A od czego macie gwarancje?
              Ja mam od wymieniania amorków co 5-7 kkm

              Komentarz


              • #8
                w aso żądają filmiku na komórce więc epiej zawczasu go sobie nagrac i wymienią wyswietlacz. Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez TREI
                  .........Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują
                  Dziwne podejście do sprawy.Czyli np. będziesz miał pękniętą szybę przednią to też nie wymienisz bo mogą tylną zamontować? :shock:

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi wymienili caly przedni panel i nic to nie dalo

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Grew
                      Zamieszczone przez TREI
                      .........Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują
                      Dziwne podejście do sprawy.Czyli np. będziesz miał pękniętą szybę przednią to też nie wymienisz bo mogą tylną zamontować? :shock:
                      Mylisz pojęcia,pęknieta szyba to zupełnie cos innego niz radio co głupieje sporadycznie w ujemnych temperaturach zdarzyło sie to raptem kilka razy a jezdze prawie rok i nikt nie gwarantuje czy po wymianie będzie lepiej.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez TREI
                        Zamieszczone przez Grew
                        Zamieszczone przez TREI
                        .........Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują
                        Dziwne podejście do sprawy.Czyli np. będziesz miał pękniętą szybę przednią to też nie wymienisz bo mogą tylną zamontować? :shock:
                        Mylisz pojęcia,pęknieta szyba to zupełnie cos innego niz radio co głupieje sporadycznie w ujemnych temperaturach zdarzyło sie to raptem kilka razy a jezdze prawie rok i nikt nie gwarantuje czy po wymianie będzie lepiej.
                        Nie mylę pojęć po prostu nie jestem jasnowidzem i nie wiedziałem tego co napisałeś teraz.
                        Tak czy inaczej podjechałbym do serwisu.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez TREI
                          w aso żądają filmiku na komórce więc epiej zawczasu go sobie nagrac i wymienią wyswietlacz. Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują
                          dla mnie dziwne jest Twoje podejście - albo Ci coś przeszkadza i naprawiasz to w serwisie (nie demonizujmy z tym psuciem), albo nie i wtedy to olewasz.
                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez bob_best
                            Zamieszczone przez TREI
                            w aso żądają filmiku na komórce więc epiej zawczasu go sobie nagrac i wymienią wyswietlacz. Ja osobiscie zrezygnowałem bo nowy nie bedzie pewnie lepszy a wymieniając jeszcze cos popsują
                            dla mnie dziwne jest Twoje podejście - albo Ci coś przeszkadza i naprawiasz to w serwisie (nie demonizujmy z tym psuciem), albo nie i wtedy to olewasz.
                            to moja 3 octavia którą kupiłem więc jak najbardziej wiem co pisze, w bydgoszczy są 2 serwisy i oba beznadziejne tak jak i podejscie SAP do kupującego. Wychodzą z założenia kupiłes to sie martw i du.... nie zawracaj. Aczkolwiek nie ma co sie unosic bo samochody sa jak najbardziej ok a serwisy innych marek nie sa lepsze

                            Komentarz


                            • #15
                              A tez tak macie, ze Bolero nie zawsze sie odpala przy uruchomieniu samochodu i trzeba kilka razy pomeczyc wlacznik/wylacznik radia zeby zaskoczylo? Zazwyczaj dzieje sie tak po jakichs dluzszych postojach, czyt. przez noc.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Maliniak
                                A tez tak macie, ze Bolero nie zawsze sie odpala przy uruchomieniu samochodu i trzeba kilka razy pomeczyc wlacznik/wylacznik radia zeby zaskoczylo? Zazwyczaj dzieje sie tak po jakichs dluzszych postojach, czyt. przez noc.
                                nigdy mi się to nie zdarzyło, czasem u mnie deczko później startuje - zazwyczaj odpalam i działa od razu, a czasem tak z 5s widzę logo Skoda i potem już ok. Pozostałych usterek nie zanotowałem.
                                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja mam wymianę za 2 tygodnie

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Odgrzeję kotleta.

                                    Moje Bolero bardzo często (a po pobycie na parkingu podziemnym w 7/10 przypadkach) "gubi" stację. Nie wiem jak to nazwać dokładnie.
                                    Na przykładzie - pod numerem pierwszym mam ustawioną "Trójkę" i wychodząc z samochodu to jej słuchałem. Wsiadam, włączam auto a tu tylko szum (nadal "włączona" jest jedynka).
                                    Zmienię na radio, które mam ustawione pod numerem drugim i gra normalnie, wrócę do numeru jeden i już gra normalnie. Bardzo często się tak też dzieje kiedy auto stoi na podziemnym, więc to raczej nie problem z zasięgiem.
                                    Zdarzało mi się też, że radio po wyłączeniu silnika przełączało się z nr 1 na 8.
                                    Do tego odkąd zaczęły się upały za każdym razem po wejściu do samochodu muszę wyłączyć/włączyć BT, żeby banglało. Sprawdzone na dwóch telefonach.

                                    Miał ktoś podobnie?
                                    Rafał

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Panowie, czy ktoś coś zdziałał znapawą Boler'ka? U mnie ostatnio jest to samo, nie reaguje na dotyk, stacje same sie przełączają jak chcą itp. Czy jest jakaś recepta, ASO wymienia panel czy tylko aktualizuje soft? Sprawa nie jest sporadyczna, w tym tygodniu notorycznie tak mam po tym jak auto stoi przes kilka godzin w temp poniżej 10st. Filmik nagrałem i w ASO będzie sprawa załatwiona, tylko z ciekawości pytam jakie jest rozwiązanie ???

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        U mnie nie ma żadnego z objawów a temperatura już była tydzień poniżej 10st.
                                        Jak będziesz w ASO zapytaj czy wymiana bolero jest możliwa na nowszą wersję MIB2 (tą która jest teraz w MY2016)
                                        JEST >>> O2FL by Lockin

                                        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Dodi, wymieniaja panele bez problemow, sam mam nagrac filmik, tylko jak na zlosc teraz jest OK

                                          [ Dodano: Pią 16 Paź, 15 17:35 ]
                                          lockin, nie wymienia na mib2, juz pytalem :lol:
                                          Black magic

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            zgadza sie wymieniają tylko panel, ale chcą miec nagrany filmik, panel czesto zacina sie jak jest zimno i wilgotno tak więc rano miejcie telefon w pogotowiu

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              lockin, filmik od razu wyslalem do zaprzyjazninego ASO, w czwartek jestem umowiony na wizyte. Na nowszy model napewno nie wymienia, niby z jakiej racji? Nawet nie bralem takiej opcji pod uwage, przeciez w gre wchodzi tylko i wylacznie wymiana samego panela dotykowego, a nie calej jednostki, ktora znajduje sie w schowku

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X